web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Komisja Wenecka ostro (27-02-2016)

Mam nadzieję, że amok związany z Wałęsą nie przesłoni nam tego, co naprawdę ważne.  Komisja Wenecka dobitnie (dobitniej już nie można) punktuje w swoim projekcie opinii, dlaczego zamach PiS i Kukiza na Trybunał Konstytucyjny jest jednocześnie zamachem na demokrację i praworządność w Polsce.  Komisja Wenecka zaleca, aby polski Sejm WYCOFAŁ UCHWAŁY SPRZECZNE Z ORZECZENIAMI TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. Moim zdaniem już i tak sami się zesłaliśmy na peryferia Europy (wykazując się niesolidarnością z resztą UE w sprawie uchodźców) – jeżeli teraz jak najszybciej Sejm i pan Andrzej Duda, zgodnie z sugestiami Komisji Weneckiej, nie rozpoczną powrotu do demokracji, to naprawdę pozostanie nam tylko sojusz z Orbanem, przyjacielem Putina.

bh

 

(Visited 41 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 27 lutego 2016 by in MOIM ZDANIEM, Trybunał Konstytucyjny, Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.